Recenze Sawyer

Přidáno: 6. srpna 2014

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Z hnědé vody voda průzračná (a hlavně pitná). Haleluja, pravím.
  • Doživotní výdrž (jestli neplánujete žít přes sto let a filtrovat 10 litrů denně).
  • Mohla být trochu objemnější rolovací lahev. Ta co tam je je tak na půl llitru.
  • Pozor na mráz i na mrazíky! Když se povede, že filtr zůstane třeba přes noc jen tak ležet na zemi a u země se teplota na chvilku dostane pod nulu, tak ho můžete zahodit, rozdupat, nebo věnovat šéfovi, protože pitná voda už z toho nikdy nepoteče.

Voda se dá nabrat i ze staré, kalné, smradlavé kaluže (při takových případech je ale nutné filtr s ohledem na čistotu vody nabírané proplachovat častěji).

Těším se na další produkt firmy – filtr na vodu Saweyr Jesus.

Přidáno: 6. srpna 2014

• vše
  • ???

????

Přidáno: 23. července 2014

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Vše co od pitné vody člověk potřebuje
  • Nic mne nenapadá.

Voda je všude ale málo kde je pitná. Díky tomuto produktu však není problém se napít i z kaluže.

Přidáno: 3. července 2014

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Lehký a skladný. Do přírody jako dělaný. Jezdím i do různých hotelů kde mají vodu z vlastní studny a i když mají papír na kvalitu vody tak si ji raději přefiltruji.Naši synové se chystají cestovat do zahraničí do míst kde asi bude problém s kvalitou vody. Sám jsem zvědav na jejich komentář na kvalitu filtru.
  • Filtr mám krátce a zatím jsem nezjistil kde v případě poškození koupím novou filtrační vložku.

Filtr je na likvidaci bakterií ve vodě v přírodních podmínkách. Tomuto plně vyhovuje. Jednoduchá obsluha a nenáročnost na prostor a zatížení batohu. Cena je podle mne tak akorát.Přesto pro některé tuláky přírodou může být i tato cena problém. Na to je nejlepší si spočítat na kolik vyjdou všelijaké dobré vody za měsís, rok. A kolik vody je schopen přefiltrovat jeden mrňavý filtr při slušném zacházení. Díval jsem se i na nabídku jiných filtrů od jiných výrobců, ale pořád mě vycházel SAWYER SP129 jako nejlepší.

Přidáno: 1. července 2014

• Funguje to!!!

Funguje to? -Ano.

Přidáno: 28. června 2014

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Skladnost, hmotnost, průtok.
  • Sdružený návod s filtrem Squeeze je dost matoucí,
  • protože tento nemá ani sportovní uzávěr, ani nejde výstup odšroubovat, mohlo by to zákazníky mást.

Zatím používán jeden den a splňuje očekávání.
Průtok je až "podezřele" snadný.

Přidáno: 10. června 2014

• Kompaktní rozměry.
  • Jednoduchost použití.
  • Příznivá cena.

Zatím naprostá spokojenost, funguje na výbornou.

Přidáno: 12. května 2014

• téměř vše

měl jsem filtr s kamarády na vandru a je to dost dobrý

Přidáno: 20. dubna 2014

• Nízká hmotnost
  • Jednoduchost
  • Variabilita použití
  • Nemusí se pumpovat jako u některých jiných filtrů

Konečně se objevil na trhu filtr, který přesně splňuje moje požadavky. Úžasně nízká hmotnost - vysušený filtr 40g, mokrý 50g. Filtr jde našroubovat na klasickou PETku, takže ho používám ve spojení s litrovou flaškou od Kofoly, která se dá poměrně hodně zmáčknout. Ostatní příslušenství nechávám doma. Na delší akce bych vzal stříkačku na čištění.
V horách se s tímto filtrem dá pít téměř z jakéhokoliv zdroje vody. Pokud voda není úplně čirá, doporučil bych napřed přefiltrovat přes filtr do kávovaru, aby se filtr zbytečně nezanášel.

Zobrazuji 361 - 369 ze 369 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]